MÖBLER / Bord / Klaffbord 7107271
nr 710 7271
Klaffbord
Mahogny, längd: 140, djup: 45, höjd: 71
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 17:10:16
200 kr
150 kr
250 kr